O nás

Očarujúca príroda a široké spektrum služieb je zárukou vašej spokojnosti. Vyberte si z pestrej ponuky služieb a zavítajte k nám.

O nás

Residence Lesná sa nachádza v krásnom a tichom prostredí obce Stará Lesná v blízkosti Tatranskej Lomnice a Starého Smokovca. Ubytovanie ponúka v Hoteli Lesná**** s celkovou kapacitou 33 izieb a apartmánov. Jeho poloha v srdci Vysokých Tatier a na úpätí masívu Lomnického štítu, to je ideálne zázemie pre vašu letnú či zimnú dovolenku, alebo firemné podujatie.

Miesto stvorené pre eventy

Ponúkame výnimočné miesto aj služby. Pomôžeme Vám naplánovať a zorganizovať akciu, poskytneme profesionálne služby, skutočnú pohostinnosť a zmysel pre detail. Našou najvyššou prioritou je poskytovať partnerom služby na vysokej úrovni. Získanými odbornými znalosťami a vedomosťami zabezpečíme spokojnosť hostí pri príprave a organizácii eventov.

Prečítajte si viac o našich kongresových službách a ďalších službách a aktivitách, ktoré vám ponúkame.

Videoprezentácia hotela Lesná

Miesto stvorené pre kongresy a firemné podujatia.

Jedinečná kombinácia štýlového ubytovania a prvotriednych služieb priamo v Tatrách.

Bohatá ponuka služieb

Romantický víkend, zimný pobyt, letná dovolenka, teambuilding alebo wellness v Tatrách. Nech je dôvodom vašej návštevy v Tatrách čokoľvek, radi vám ju spríjemníme podľa vášho želania. Nájdete tu zázemie pre letné aj zimné športové aktivity, unikátne Spa by L’Occitane a relax centrum.

Viac

Ideálne priestory pre všetky vaše udalosti